Hakkımızda Bilmeniz Gereken Çok Şey Var

7YILI
AŞKIN
TECRÜBE

Organik Haberleşme Teknolojileri 2013 yılından beri deneyimini katlayarak, inovatif merakını kaybetmeden sektörde faaliyet gösteriyor. Günden güne değişen ve gelişen sektörel teknolojileri, hem insana hem de sahip olduğu altyapısına yatırım yaparak sürekli yakalama ve takip etme gayretinde olan firma, bu yüzden sektöründe öncü atılımların sahibi olarak tanınıyoruz.

Yapılan inovasyonların rakiplerine ışık tuttuğunun bilincinde olarak, "biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" mottosuyla çalışmaya ve üretmeye ilk günkü heyecanı ile devam ediyor. Organik Haberleşme Teknolojileri olarak sahip olduğumuz birikimi ve üretme gücünü tekrarlanan işlerde kullanmak yerine, özgün ve yeni fikirleri hayata geçirmek için kullanarak hem müşterilerimize sağlam alt yapı ve etkili yazılımlar üretiyor, hem de sektörel farkındalık yaratarak küresel iletişim teknolojileri trendlerini Türkiye pazarına kazandırıyoruz.

Değerler

Bizim için üretmek ve hizmete sunmak bütünün sadece yarısı, işi yapmış olmanın yanında nasıl yapıldığı ise bütünleyici olandır. Bu yüzden ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz tüm hizmetlerde ahlaki ve sosyal değerlerimizden asla taviz vermeyiz. Müşterilerimizin satın aldığı ya da kullandığı tüm ürünler ve servisler, içerik olarak sunulan her şeyi 100% içerir ve eksiksiz-yanlışsızdır. Sektörde bir çok örneği olan olumsuz ve güven sarsıcı durumlar, Organik Haberleşme Teknolojileri'nin içinde asla var olamaz. Bu yüzden tüm ürün ve hizmetlerimizi güvenle kullanabilir ve şeffaflık politikamızdan faydalanabilirsiniz.

Tanıtım


Firma hakkında detaylı bilgi içeren tanıtım broşürlerimizi inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

ORGANİK HABERLEŞME TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. SÜRDÜRELEBILIR KALİTE ANLAYIŞI VE STANDARTLARINI ISO 22301, 27001 SERTİFİKALARI VE MARKA TESCİL BELGESİ İLE BELGELİYOR.